yerin dibine girilesi anlar

franz
Yapılan hareketten sonra utanılan, büyük utanç duyulan olaylar.

Varsa güzel bir şeyler yazın da dalga geçek yorumlarda.
4
queen♛ queen♛
Sen aç da dip boyanla dalga geç.

franz franz
Tarihin dip boyası gelmiş en büyük kahramanı olarak suratını simli ojelerimle boyarım bak

queen♛ queen♛
He çok korktum, senin asetonun varlığından haberin yok galiba.

franz franz
Teknolojiye yenik düşmüş ruhumun da dip boya vakti gelmiş demek ki...

ölümcekadam
Ergenlik dönemlerimiz. Hastanede yatan arkadaşımızı ziyarete gitmek için hep beraber, soğuk kış sabahı babasının ayarladığı transportera doluştuk.

Araçta arkadaşın ailesi, tanımadığımız akraba kızları, çocuk çombalak falan var. Aaa ulan ne güzel akrabaları varmış bizim elemanın diye düşünürken başıma geleceklerden habersizdim.

Bir süre gittikten sonra, kaloriferin verdiği sıcaklık etkisiyle mayışmış dolma hüseyin isimli pis arkadaşın rahatlamış bakışlarına takıldım.

Neler olduğunu anladığımda artık çok geç olmuştu. Şerefsiz hüseyin o kalabalıkta osurmuş ve bu osuruğu birisine itelemek için de kafasinda hain planı çoktan kurmuştu.

Aracin içine kesif bir ceset kokusu yayılırken arkadaşın annesi " üfff hararet bastı ayol " diyerek nefes alabilmek için camı açmaya yeltendi. Ne de olsa kibar kadındı. Hangi pezevenk osurdu ulan diyememişti.

Ne olduysa saniyeler içinde gelişti. Minibüsün camı bir anda kadıncağızın elinde patladı. Cam tuzla buz olurken oluşan şaşkinlik içinde dolma hüseyin aradığı fırsatı bulmuştu.

" ehehheue oğlum ölumcek bir osurdun camı patlattın lan " dedi.
Hay yer yarılsaydı da icine girseydim. Ortada piç gibi sahipsiz dolaşan osuruğun biyolojik babasıymışım gibi paçama yapışmasına mı yanayım, o ortamda kızlara rezil olmama mı bilemedim.

Yaşım küçuk olsa da osuruk sahiplenme uzerine yapılan polemiklerde ilk harekete gecenin kazanacağını biliyordum. O saatten sonra her türlü kendiminaklama çabasının beyhude ve acınası olacağı ortadaydı.

Mahalleye dönüşte dolma hüseyini dövmem de içimdeki acıyı dindirmemişti. Şerefsiz.