confessions

ulaktemir

1. nesil yazar - Teoman

  1. entryler 86
  2. takipçi 27
  3. puan 6019

bozkurt sloganı atan polislere açılan soruşturma

ulaktemir
10 nisan 2011 yılında kim bunlar ? bozkurtlar! diye yürüyüş kararı sayan polis memurlarına açılan soruşturmadır.
Sivas'ta 10 Nisan Polis Günü etkinlikleri çerçevesinde yürüyüş yapan özel harekat polislerinin 'Bozkurtlar' sloganı atması soruşturma konusu oldu.
İnternet ortamında paylaşan görüntülerle ilgili değerlendirme yapan Vali Ali Kolat, "Polisin neyi söyleyip söylemeyeceği bellidir. Yersiz atılan bir slogan." dedi


http://www.milliyet.com.tr/bozkurt-polislerin-basi-belaya-girdi-gundem-1382344/

biz olmazsak kutsal davalarımıza kimse sahip çıkmaz

ulaktemir
bakan çavuşoğlu'nun açıklaması.

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Türkiye'nin dünyadaki tüm mazlum halklara elini uzattığını söyleyerek, "Bugün biz olmazsak kutsal davalarımıza kimse sahip çıkmaz." dedi.


buradan tüm dünyayı kınıyorum. şu bakanımız ve biz dediği dairenin içinde kim varsa, bir tek onlar sahip çıkıyor kutsal davamıza, bir tek onlar!

31 mart'ta sandığa gitmemek

ulaktemir
Bulunduğum şehirde partim ak partiyle ittifak yaptı.
20 yıldır iyi kötü bir şekilde davamdan sapmadım. günümüz konjonktürüne baktığımda seçimde bana sunulan aday ak parti adayı. Ben son 4 belediye seçiminde ak parti teşkilatı ile yaka paça seçim geçirdim kavga ettim Arkadaşlıklarımı bitirdim. Sonra devlet bey dedi ki; ulak senin oyunu peşinen ben ak Parti'ye verdim aday da çıkarmadım sen de ne bok yersen ye.

Başka bir oluşuma gitmeyi sindiremiyorum. O yüzden bu seçimde ittifakları boykot ediyor oy kullanmıyorum.

bulutlu takım

ulaktemir
Altay sözlük kağanları ve yabgularının olduğu kesim. Dün gece düzenlenen toyda kımız içmekten dağılan şaftları için bugün hepsi sanayide diye duyum aldım.
3

terör övücü sanatçılar

ulaktemir
Herhangi bir terör örgütüne sematizanlik yapan sanatçılardır.

Listenin başı tabiki Ahmet Kaya denen sanatçımsıdır.

Çözüm sürecinde aklamak için hükümetin her şeyi yapmaktan geri durmayan bu şahısın;
kürdüz ölene kadar kürdüz sonuna kadar vallahi apoyu özledik sözü olayı net bir şekilde özetlerken tabiki alta atlayacak arkadaşlar için buraya bir video bırakmayı da ihmal etmiyoruz.Ayrıca Berlin konserinde orada olmadığını sabah gazetesinden örnek verecek insanlar için de kimlerle yan yana olduklarını görüp esen olmalarını diliyorum.
0 /