confessions

slendergray

1. nesil yazar - Yağız

  1. entryler 125
  2. takipçi 6
  3. puan 5162

bez torba ve fileleri vatandaşa ücretsiz dağıtacağız

slendergray
cumhurbaşkanı erdoğan, "bu seçimlerde biz bez torba ve kenevirden yapılan filelerle meydanlarda olacağız. biz kampanyamızda doğa ile bütünleşecek olan bez ve file ile bu yola çıkacağız. milyonlarca bez torba ve fileyi seçim kampanyalarımız kapsamında vatandaşlarımıza dağıtacağız." dedi.

haber

clickbait usülü bir başlık oldu, evet seçim promosyonu olarak tabiki. siz ne zannediyordunuz ki ?
annem de en sevdiği çarşafı kesip biçip özenmiş çanta yapmıştı daha yeni. oldu mu şimdi ?
kenevirden diyor, sağlamdır. bari içi dolu dağıtsa...

starset

slendergray
uzay ve gelecek temalı siteleri, müzikleri ve kliplerinin bende hayranlık uyandırdığı, tüm parçalarının güzel olduğu nadir rock müzik gruplarından.

transmissions albümlerinden bir parça;

dideral

slendergray
40 mglık küçük pembiş hapçıklar. uzun vadede kullanımı metabolizma hızınızın düşmesine ve kilo almanıza sebebiyet verecek aslında kalp ilacı. bazı akıllıların sınav, sunum, mülakat öncesi sakinleşmek için alarak kötüye kullandığı; gece vakti çarpıntılarla sizi uyandıracak, insan hayatıyla oynayan ilaç.

kot pantolon

slendergray
bir aralar tvde haberlerde en iyi temizlenme yolunun 6 ayda bir çamaşır makinesinde yıkamak ve ertesi gün giyilmek üzere buzlukta geçireceği 1 gün olduğu savunulan pantolon.

halüsinasyon

slendergray
tedavisini gördüğüm ama aylar sonra yeniden tekrar etmeye başlamış yanılsama. geçenki gibi olacaksa ve devam edecekse hiç şikayet etmeyeceğim ancak. sarı parıltılı totem direği gibi bayraklı bir şey çizildi gözümün önünde havada. yemin ederim efsane bir şeydi...
(bkz:temiz delirmek)

karam

slendergray
ağızda balçık hissi uyandıran eti marka çikolata. başta sevmesem de bir aralar bağımlısı olmuştum. regl öncesi ve süreci dostu.

dans etmek

slendergray
deli aktivitesi. sanat manat bilemiyorum yani. ortaya bir şey konmuyor sonuçta, insani olarak yaradanın izin verdiği ölçüde bedenini hareket ettiriyorsun. çok boş...
3

mercan dede

slendergray
neden dinlediğime anlam veremediğim, aslında eserlerinde kendimi henüz pek bulamadığım, youtube yorumlarına göre +35 olmadan da bulamayacağım; kendini dünyaya kanıtlamış neyzen ve dj sanatçı.

3
0 /