confessions

luftmensch

Tunahan - Toktamış yazar

  1. toplam giri 161
  2. takipçi 5
  3. puan 3172

altay sözlük'e alışamamak

luftmensch
yaşadığım durum.

seviyorum o ayrı ama alışamadım. ben genelde 'rastgele' moduna alışık olduğum için sözlüklerde bodoslama başlıklara dalıyorum ve tarihi başlıklara alık gibi bakıp kalıyorum. 2 sayfa geçiyorsam bir başlık anca bulabiliyorum.

'o zaman kendine iyi gelen başlıklar aç gerizekalı' diyorsunuz biliyorum. her şeye atar yapmamayı öğrenin bir an önce.

stalk

luftmensch
uzmanlık alanım.

1 saat içinde hoşlandığım çocuğun halasının damadının alışveriş ettiği bakkalı bile bulabilirim. kimse de bu konuda bana rakip olamaz.
3

divan

luftmensch
koç holding'e ait bir kurum.
oteli de var pastanesi de restoranı da.

hayır koçları severim de ben bir dilim pastaya 80 lira vereceksem o pastanın beni zayıflatmasını beklerim. kusura bakmasınlar.

maden

luftmensch
ekonomik bir değeri olan mineral. resmen aşırdım bu tanımı.

benim ortamımda ise gereğinden fazla yakışıklı bulunan erkek. bir alt leveli ise ekmek.
ne kadar ayıp di mi? kınıyorum kendimi bu entry aracılığıyla.

ırkçılık

luftmensch
sahip olduğu ırkın her şeyden üstün olduğunu savunan ve bu uğurda karşındakine şiddet gösterebilecek kadar fanatik olan düşünce.

diğerlerinin de insan evladını unutarak allah'ın sadece kendi ırkını yarattığını sanan bir avuç insan yani. ırklar kötü değildir, insanlar kötüdür.

ha bir de özenti ırkçılar var. bulunduğu ortama ayak uydurmak için salak saçma şekillere giren kimliğini bulamamış ucuz tipler. onlar da geçici zaten, üstünde durmamak lazım.

poseidon

luftmensch
mitolojik tanrılar arasında en örselenmişi.

zeus'a vermişsin devasa güçler. adam önüne gelene sarkıyor, sarktığı yetmiyor yeri göğü inletiyor. hades'e vermişsin cehennemin dibini, yer altı mafyası gibi çalışıyor orada. poseciğimin eline vermişsin bir kazık, koymuşsun denizin ortasına. napcak adam orada allah aşkına? denizde yüzersin, en baba işersin. günah ya.

gücüme gidiyor.

yeşil yanmadan bir saniye önce kornaya basmak

luftmensch
sülalesi rahat insanlar için önden alınan tedbirdir.

zurnanın son deliğinde olan adamın belki saniyede geçebileceği yerde öndeki gevşeğin kıçını kaldırmasını beklemesi, belki de yetişmesi gereken yere ulaştığında çıkacak sonucu değiştirebilir. bir de böyle düşünmek lazım.

ama yine de sinir bozuyor tabi. öndeki arabada ben varsam şayet.

altıncı his

luftmensch
bruce willis'in baş rolünde oynadığı milattan önceden kalmış 99 yapımı amerikan filmidir.

sonu şaşırtmacalı bir filmdir aynı zamanda. izlemeyen yoktur diye düşünüyorum. yok artık daha neler. yuh yani.

kız isteme merasiminde damada içirilen tuzlu kahve

luftmensch
eski zamanlarda kıza saygısı olmayan aile bireylerinin zorla evlendirmek suretiyle yola çıktığı durumlarda, kızın erkeğe 'ailem veriyor ama ben istemiyorum' mesajı vermek için kullandığı araç. imiş.

ama gel gelelim şimdilerde ortamlarda komedi olsun diye idame ettiriliyor. arkadaş konya'da kızın biri kara biber attı da, çocuğun da alerjisi varmış hükkedenek hakkın rahmetine kavuştu çocuk. manyak manyak işleri var bazı insanların.

nusret

luftmensch
fakir aileden gelen bir tuz güzelinin restoranlar zinciri oluşturmasıyla ortaya çıkan marka.

arkadaş yurt dışında durumu bilmem de ülkemizde 40 liraya bile menüsü var. ulan burger king'e gidiyorsun 25'den aşağıya para vermiyorsun, nusret'e gidelim denilince de 'oha biz o kadar zengin miyiz' tripleri. gidin yiyin. en azından instaya story atarken havanız olurjaskdj.

sonuncusu şakaydı.

0 /