confessions

Kutay

bertuğ - Kağan

  1. toplam giri 186
  2. takipçi 92
  3. puan 20926

seri eksileyen yazar

Kutay
Bugün kontrol ettiğimde yaklaşık 20 entrymi eksilemiş yazardır. Galiba dikkat çekmeye çalışıyor. Gelen yazarlara hoşgeldin falan deyin; çocukcağız dikkat çekmek için ailesini bile işin içine katmaya razı.
2

sevene can feda sevmeyene elveda

Kutay
Güzel ülkemin bir zamanlar ağır abi sözü olup modası geçtikten sonra ağır vasıtalara sözün ve vasıtanın ağırlığından ötürü, hürmeten nakşedilmiş; kafiyeli, gururlu ve adanmaya hazır kişilerin hayata karşı yükselişlerinde kullandığı ata sözü olmaya aday söz öbeğidir.

giriş gelişme sevişme

Kutay
Popüler aşk kültürü.
(bkz:yaz aşkı)

Yaz gelince insanlarda oluşan hadi bir sevgili yapayım durumudur.

Buradan tüm yazar arkadaşlara sesleniyorum. 12 yıllık sözlük hayatımda bir tane sözlüklerden sevgilim olmadı. Bence sizin de olmasın. Neden mi?
*Sözlükler sosyal paylaşım siteleri değildir. Hoş sosyal paylaşım sitelerinden edinilen aşklar ne denli sağlıklı oluyor; o ayrıca tartışılır.
*Sözlük yazarları kuvvetle muhtemel sosyal paylaşım sitelerini aktif kullanmayan insanlardır. Buraların ayrı bir doğası var. İnsanlarının hayata bakış açıları farklıdır. ikisi bir arada çok nadir gider. "Mrb nbr ?" diye mesaj atmak sözlükten atılma sebebidir.
*İki gün takılıp ayrıldıktan sonra şöyle yandım böyle yandım sözlük diye ağlamayın. Önünüzde iki gün vardı yangını söndürmediyseniz bir bardak soğuk su iyi gelir. Burada kimse sizin cinsel kimliğinizle ve isteklerinizle ilgilenmiyor.

Son olarak iki kişi sevgili olup bir hafta sonra ayrılıp sürekli birileri gidiyor. Sayımız azalıyor. Sözlüğe olumsuz etki yapıyor. ( Sevgili olup çoğalanlar konu dışı)
Son olarak rica ediyorum. Lütfen bana özelinizle ilgili gelmeyin. Ben kimsenin pezevenkliğini ya da aşk doktoruğunu yapacağım diye bir vaatte bulunmadım. (bkz:Altay sözlük kullanıcı sözleşmesi)


girdi eksilemek

Kutay
Yakında kalkacak özellik. Son zamanlarda bir kaç yazardan sürekli şikayet alıyorum. Çocuk gibi sen beni eksiledin; ben seni eksiledim. Kolay ulaşılabilir olmak beraberinde tartışmaların içine itiyor yönetimi. Bir kaç entry eksilenmiş beni seri eksiliyorlar diye şikayete geliniyor. Bu neyin alınganlığı anlamadım. Bunlar kesin özel mesajdan karşılıklı beğeni falan da istiyorlardır.
0 /