confessions

kırgız balası

1. nesil yazar - ataman

  1. entryler 940
  2. takipçi 11
  3. puan 18389

altay sözlüğün pasifleşmeye başlaması

kırgız balası
Ben bunu sadece Türkçü kesime hitap etmesine bağlıyorum tek bir kesime hitap eden komüniteler bir süre sonra kısırlaşıp döngüye girmeye başlıyor dolayısıyla bunun olması kaçınılmaz bir durumdu. Ancak buradaki ortam ve kalite bana sorarsanız hiç bir sözlükte yok. Bütün sözlükler foseptik çukuruna dönmüşken burası adeta kaliteli yazar ve insanları trollerden ve iğrenç yazılardan koruyan bir fanus gibi bence. Popülerleşmesini isteriz elbette ama burası popülerleştikçe o eski kalitenin de devam etmesini beklemek isabetli olmaz.

kuzen evliliği

kırgız balası
Genetik açıdan çok riskli bir durumdur. Hadi eski dönemlerde bu evliliği yapanı anlarım da 21. Yüzyıldayız gerçekten dünyada aşık olunacak kadın/erkek falan mı kalmadı da böyle saçma evlilikler devam ediyor?

kıbrıs türkleri

kırgız balası
Saçma sapan bir insan kitlesidir. Geneli düşünme kabiliyetine sahip değildir,kafaları ancak kumara çalışır. Türkiye Türkleri olmasa Avrupa Birliği üyesi olacaktık derler ama vaktinde rumların atalarına kan kusturduğunu,ırzlarına geçtiğini bilmezler. Kadir kıymet bilmek falan da hak getire hatta öyle bir kesim vardır ki eoka'ya sempati duyar. Kısacası bunların yaşlı olanları ve yeni kuşağın yüzde biri hariç hiçbirinden hiçbir şey olmaz. Kıbrıs Türkleri bağımsızlık istiyorsa kendilerine yetip bizden otlakçılık yapmamalı. Aksi halde onları korumak ve Türk çıkarlarına hizmet etmek için ilhak etmemize ses çıkarmaya hakları yoktur.

hükümet kadın

kırgız balası
Yüksek seviye kürtçü ağlaklığı içeren ve sahne akışının genelinde berivan gibi kürtçe isimlerin güzellemesinin bulunduğu saçma sapan,zaman kaybı film. Bunu izleyeceğinize flash tv'den dest-i izdivaç izleyin size daha çok şey katar.

bir kez kesişen doğrular paralel olamaz

kırgız balası
Parabol konusundan tarafımca çıkartılmış en önemli derstir. Bence matematik,fizik ve kimyanın felsefi açıdan incelendiğinde oldukça etkileyici yasaları vardır. tutarlı bir felsefi bütünlük bütün pozitif Bilimleri yaratan ve ilerleten güçtür. nitekim felsefesi olmayan hiç bir bilim dalı gerçekçi ve uygulanabilir olamaz. Özetle bilim ve felsefe her zaman birbirini doğuran ve birbirine kenetlenmiş güçlü zincirlerdir.

radikal dincilik

kırgız balası
Eğer dinler barış,sevgi vs. şeyleri emrediyorsa ne için en dindar insanlar aynı zamanda en çağdaş ve etiğe bağlı insanlar olmuyorlar? ve insan inandığı dini samimi olarak bükmeden destekleyen bireylere nasıl nefret duyabilir? duyuyorsa gerçekten o dinden midir yoksa içten içe dininin gerici ortaçağ metodları olduğunu bilir mi? Sorularını sorduran gerici topluluklardır.

suriyelilerin iki türk'ü yaralaması

kırgız balası
Bu untermensch topluluğu başımızın üstüne çıkardığımız için tabii ki şımarmaları doğaldır. Adalet merciilerinin bir kez olsun sağduyulu davranmasını ve Türk ulusunu tehdit eden bu unsurlara acımadan en ağır cezaları vermesini bekliyoruz. Dediklerimin aksi olan suriyeli dostu politikalarda ısrar etmeye devam edecek olurlarsa halk cezayı kendisi kesmeye kalkıyor bu defa da sokaklarda kaos çıkıyor. Bu kaosu önlemek için lütfen Türkiye'de hala bir yargı sistemi olduğunu Türk milletine gösteriniz lütfen.

herkesle arasını iyi tutan insan

kırgız balası
Asla ben değilimdir zira karşımdaki tartışma esnasında zırvalıyorsa (özellikle kemalizme çamur atıyorsa) adama lafı çarpar,serice had bildiririm. Bu nedenden dolayı İslamcı,Kürtçü,komünist tarzı insanlarla aram iyi değildir,bunlarla sadece tartışma yaparım. Yakın arkadaş çevremde genelde benim gibi düşünen ve benzer zevkleri paylaştığım kişileri tercih ediyorum,evet.
0 /