confessions

kamdavulu

1. nesil yazar - Uldız

  1. entryler 89
  2. takipçi 2
  3. puan 4063

ahmet cem ersever

kamdavulu
terörist temizlemede uzman kişiliğinden dolayı isminin başharfleriyle, kısaca ACE olarak anılırdı. Jitem kurucu türkçü subaylarındandı. Beyinsiz çakma milliyetçilerin sahiplendiği hizbullah militanı, itirafçı, yeşil kod adlı zaza mahmut yıldırım tarafından şerefsizce arkasından vurularak öldürülmüştür. Ruhu şad olsun.


altaysozluk.com/foto

veli küçük

kamdavulu
Emekli tuğgeneral. Türk ordusuna, devletine ve ulusuna hizmete ömrünü adamış insan. Oğlu teröristler tarafından öldürülmüştür. jitem'in (jandarma istihbarat terörle mücadele) kurucu komutanıdır. Azerbaycan Türk'üdür. Azerbaycan harp akademilerinin kurulması ve ordusunun TSK standartlarına getirilmesi için büyük mücadeleler vermiştir. Elçibey'in çok yakınlarındandı. elçibey vefat etmeden önce kendisini özel ekiple alıp ankaraya getirerek tedavi edilmesini sağlamıştır. Ömrün uzun olsun komutanım.


altaysozluk.com/foto

sansür

kamdavulu
Altay sözlük yönetimi insanların yazılarını niye sansürlüyor acaba? Neyzen Tevfik'in mecnun şiirini yazmıştım yamalı bohçaya döndürmüşsünüz adamın şiirini bipleye bipleye.Malum zihniyetin yönettiği Televizyonlarda eski türk filmlerine uygulanan sansürleri bile geçtiniz. Kelimelerden harfleri silince daha mı yumuşatılmış oluyor acaba yazılar? Anlamıyor mu o şekilde insanlar? Daha mı ahlaklı oluyor cümleler? Nacizane düşüncem gereksiz ahlak polisi rolünden vazgeçelim bi zahmet. Sitede üyelerinin +18 olduğu kanısındayım, herkesin bildiği kelimeleri sansürleyerek ahlaklı davranmış olmuyoruz.

orhan gencebay

kamdavulu
Eskiden tarafımdan sevilen, akil adam saçmalığına bulaşmasından ve malum partiye yalakalığından dolayı şimdi nefret edilen şahıs. Bi ara da borsada dolandırıcılık yapmış fakat üzeri örtülmüştür.

altay sözlük yobazları

kamdavulu
Sitede sözde Türkçü geçinen ama her seferinde dinle ilgili yorumlarıma ya da din dedikleri şeye ters gelen yorumlarıma eksi basan, şikayet edip kaldırtan, sentezci ülkücülerden olma olasılıkları yüksek, yobaz, geri kafalı, ümmetçi, irticacı, karanlığa gömülmesi gereken tayfa. Sizi iyi biliyorum, izliyorum, takibinizdeyim...
3

sabiha gökçen

kamdavulu
Türk tarihinin ilk kadın savaş pilotudur. Türk ulusuna ve devletine meydan okuyan kafadan bacaklıları başbuğ atatürk'ün emriyle sığındıkları dağlarla birlikte dümdüz etmiştir. Ruhu şad olsun...

erkin koray

kamdavulu
Underground müziğin Türkiye'deki kurucusu ve en önemli temsilcisidir. Müziklerini 7'den 70'e herkes bilir, sever, dinler. Sağlam bir Türk milliyetçisidir. Zamanında çakma milliyetçi partinin genel başkanına akp'den kurtulmak için ne gerekiyorsa üzerine düşeni yapmaya hazır olduğunu, bunun için ücretsiz konserler bile verebileceğini söylediği bilinmektedir.Ömrü uzun olsun.

barbar

kamdavulu
Antik yunanistan'da Yunan olmayan diğer tüm kavimlere verilen tanımlamadır. Medeni olmayan, saldırgan, yabani veya buna benzer sözde kötü olarak adlandırılmış tanımlamaları ifade etmez.
0 /