confessions

freeborn

Adıyakşı - Toktamış yazar

  1. toplam giri 37
  2. takipçi 0
  3. puan 997

enesmt

freeborn
son zamanlarda twitch yayınlarıyla takipçilerini artıran, son derece iyi bir cs go oyuncusu olmanın yanında iyi bir yayıncı olmayı da başarmış genç yetenek.

osgb

freeborn
açılımı ortak sağlık ve güvenlik birimi olan, firmaların özel olarak dışarıdan taşere ettikleri hizmetlerin bir kısmını üstlenen, yasal ve zorunlu yapı.

1 temmuz 2017 itibari ile 6331 saylı iş kanunu gereğince; tüm işverenler, işletmelerinde iş sağlığı ve güvenliği önlemlerini almakla yükümlüdürler.

örnek, türkiye'deki en kurumsal yapı olduğundan https://kaleosgb.com.tr/ olarak gösterilebilir.

nakliyat

freeborn
sektör olarak her daim korkutan alan. yanlışlıkla ihtiyacınız olsa bile korkarak gidiyorsunuz nakliye işi yapan kişi / kurumların yanına. en iyisi kurumsal firmalarla çalışmaktır. seçim yaparken çağrı merkezini arayın, muhatabınız düzgün bir türkçe kullanıyorsa tercih sebebi oluyor, inanın.

uluslararası için doğru tercih : https://alfaomegaworld.com

merih demiral

freeborn
alanya'da oynarken bu adam çok kırmızı yer, her topa deli dehşet dalıyor demiştim. hatta fener maçı mı ne birinde kırmızı da yemiştik.
ancak hareketlerini baya toparlamış gibi. yine de pır pır bir forvete karşı kırmızı riski taşır hep. hele messi gibi bir adama karşı her türlü alır o kırmızıyı.

le bourgeois gentilhomme

freeborn
haldun dormen'in sahnesinde izlediğim ve başıma bir şey gelmeyecekse beğenmediğim yapıt. bundan yaklaşık 3 sene önce bostanlı suat taşer'de şimdiki hanımım, o zamanki arkadaşım ile gitmiştik ve sanırım birbirimize karşı olan içi pır pır eden aşk dolu düşüncelerden bu gösteriye odaklanamadık, bilemiyorum.

kurye

freeborn
istanbul'un kendine has devasa yapısında büyüyen muhteşem sektör. tabi son kullanıcı olarak bizim işimize yarıyor şirketlerin devasa hale gelmeleri. bu sistem sayesinde trafiğe girmeden istediğim belgeyi gönderiyorum, normal kargo ücretinden fazla ama zaten siz götürseniz daha pahalıya geliyor. (bkz: swh)

ben kuryemex kullanıyorum. daha önce 2 şirket daha kullandım birkaç sıkıntı yaşadım o yüzden isimlerini dillendirmeyelim. kuryemex'de şu güzel, adamların sitesindeki kurye çağır bölümünden boyutları ve nereden alacağını seçiyorum tak istediğim saatte geliyor. tek bir telefon trafiğim yok. göndereceğim ürünün boyutlarını iyi tanımladığım için bu güne kadar ödemede ve kurye ile herhangi bir sıkıntı yaşamadım. denemek istersiniz diye linkini bırakayım. https://www.kuryemex.com/acil-kurye-cagir

check up

freeborn
bir hastalığı erkenden önlemede önemli bir yardımcı. aracına bakım yaptıran insanların söz konusu kendi bedenleri olunca ne kadar cimri olduklarını da gösterir. sağlık sigortaları her sene 1 tanesini ücretsiz yapacağını taahhüt eder ancak bu da pek işe yaramayabilir ya da sağlık sigortası yaptırmayanlar olabilir.
bunun yerine hastanelerle belirli bir kota üzerinden anlaşma yapıp normal fiyatların altında bu hizmeti de sunanlar vardır.
örnek site: https://checkupsepeti.com/

metin2

freeborn
oyun sektörünün knight online gibi gözdelerinden biridir.
oyun içi satın alımlara izin verdiği gibi dış sitelerden oyun için daha uyguna para alımı gerçekleştirebiliyorsunuz. gidip oyundan alacağım diye uğraşmayın.

bitcoin

freeborn
borsasını takip için iyi bir ingilizce ya da kaynağı ingilizce siteler olan, hızlı çeviri yapan türk siteler tercih edilmesi gereken kripto para.

edit : tr kaynak için kullanabilirsiniz.
www.bilgecoin.com