confessions

bimbresso

1. nesil yazar - Uldız

  1. entryler 116
  2. takipçi 6
  3. puan 4466

semele

bimbresso
Deyişik bir yazar arkadaşımız. Çok enteresan bir yasam felsefesi var herhal. Enerjiden reenkarnasyondan filan bahsediyor. Tamamen kendi tahminim oldugu belirterek farkli arayislarda oldugunu soyleyebilirim.
Büyücü müdür nedir bilmiyorum ama kendisini herhangi bir dine davet ediyorum. Din cok güzel sever bence. Kendi dinini kuruyorsa da ben tabi olurum kendisine.

feslegen

bimbresso
Ne yaptı nasıl etti bilmiyorum ama yönetici olur olmaz ilk icraatı sohbet kısmını kendisinden gayrısına kapamak oldu herhalde. Az bile yapmış gerçi ben olsam sözlüğü komple kapatıp sadece kendim yazardım.
3

Yaya geçidi yerine yolu kullanmak

bimbresso
Kasinti tanim eylemini ve sozluk formatini bir kenara birakarak soruyorum; yaya gecidinin altindan atla mi gececeklerdi? Yaya olarak gececekler tabi ki.

Not: bu entry sozluk yonetiminin alaka ve reaksiyon suresine ters orantiyla bagli olarak yok olacaktir.
8

dünya turu

bimbresso
(ukde: (yazar:acunay))

Bol miktarda vakit ve nakit gerektiren, dunyanin buyuk bir kismini gorebileceginiz, ekseriyetle gemi ile yapilan (baska turlusunu gormedim henuz) emekli aktivitesi. Son baktigimda 100 bin turk lirasindan basliyordu ve ortalama 150 gun suruyor. Yani vakti olanin parasi, parasi olanin vakti olmuyor. Kim gidiyor lan o zaman bu turlara?

vikipedi

bimbresso
Anayasa mahkemesinin hakkındaki erişim engelini ifade özgürlüğünün ihlali olarak değerlendirmesiyle, adalet bakanı abdulhamit gül tarafından gerekçeli kararın açıklanmasını müteakip erişim yasağının kaldırılacağı duyurulmuş çevrimiçi ansiklopedi.
0 /