confessions

bimbresso

Gökbudak - Toktamış yazar

  1. toplam giri 82
  2. takipçi 5
  3. puan 2689

kirli sokaklar

bimbresso
yine bir cumhuriyet halk partisi belediyeciliği örneği sandım ama şarkıymış.

gurbetçi abilerimiz tarafından beğeniye sunulmuş güzel bir parça. beyne gerek yok tabanca varsa sözüyle aldı beni benden defki.

s-400

bimbresso
satın aldığımız için istediğimizde amarigayı işgal edebileceğimi zanneden insanların mevcudiyetini fark ettirmiş, kullanmak zorunda kalmayacağımızı umduğum hava savunma sistemi.

atanmak

bimbresso
gerçekleştikten sonra hiç de öyle düşünüldüğü gibi olmayan zıkkım. evlenmek gibi bir şey işte. öncesinde nice hayallere dalarsın, gerçekleşince tüm hücrelerini saran heyecan olayın sıcaklığı geçtikten sonra kendini eee noldu şimdi türünden hislere bırakıyor.

devlet bahçeli'nin adamlarıyla zorla özür diletmesi

bimbresso
devlet bahçeliden daha çok yalakalık peşinde olup durumdan vazife çıkaran bir andavalın işine benziyor. davut sevinç özür dilerken yanında duran yarım akıllının duruşu ve tavırları aşırı derecede rahatsız edici. sıradan bir hukuk devletinde şimdi kara kara ne kadar ceza alırım diye düşünmesi gerekirken, güzel yurdumda bu şahıs muhtemelen çoktan takdir edilmiş veya nasıl takdir edileceğini düşlüyordur.

kaliteli insan

bimbresso
size bir insanı görür görmez kalitesini hızlıca ölçebilmeniz adına eşsiz bir rehber bırakıyorum. .

elif şafak okuyan insan kalitesizdir.

golf oynayan insan kalitelidir.

bülent serttaş dinleyen insan kalitesizdir.

türkçe dublaj izleyen insan kalitesizdir.

cortes içen insan kalitelidir.

"bi ara hallederiz." diyen insan kalitesizdir.

lacoste giyen insan kalitelidir.

halay çeken insan kalitesizdir.

marcel proust okuyan insan kalitelidir.

rap dinleyen insanın kalitesi ile ilgili konuşursam linç yerim.

duvar kağıdı kendi fotoğrafı olan insan kalitesizdir.

mailine imzası ekli insan kalitelidir.

comic sans yazı fontu kullanan insan kalitesizdir.

bayram, kandil günlerini whatsapp grubu açıp kutlayan insan hem kalitesiz hem cahildir.

sudoku çözen insan kalitelidir.bütün kainatı sadece bir insan için yaratmak

bimbresso
kendisi için hiç kainat yaratılmamış kıskanç bireylerin inanmak istemediği hadise. ki bu konuda zaten bir hadis-i şerif mevcutken ve kendisi için kainat yaratılmış kişinin yalan söylemeyeceği de göz önünde bulundurularak, kuranda bu husus atlanmış diye inkar etme girişimleri gerçekten komik görünüyor fakat bundan daha komik olanı var. bunun nedenini sorgulamak.

yani istediğinde kainat yaratabilen biri bunu yapmak için mantıklı bir sebep aramak veya sunmak zorunda mı?

evgeny grinko

bimbresso
valse isimli eseri sayesinde tanımış olduğum ve duyduğumda, ağzındaki sigarayı dördüncü defa aldığı dersin finaline iki gün kala kahvehanede batak oynayan öğrenci gibi yan yerleştirip bir yandan çekerken öte yandan hünerli parmaklarını piyano tuşlarında kusursuzca gezdiren görüntüsüyle aklımda beliren müzisyen.

temmuz sonu ve ekimin ilk yarısında türkiyenin çeşitli yerlerinde konserler verecekmiş. hiçbirine denk gelemezsem gönül koyar youtubedan engellerim kendisini.

girdi eksilemek

bimbresso
abartıldığı kadar da tü kaka olmayan eylem. burada neden bu kadar büyütüldüğünü anlayamıyorum. şahsım adına artı ve eksi oylanmak çok bir şey ifade etmiyor. ama eski tecrübelerime dayanarak birini seri eksilerken dikkatli olunmasını tavsiye ediyorum herkese. asmalar, kesmeler, kelle uçurmalar, kafa koparmalar ışık hızında gündeme geliyor. ama ben yine eksileyeceğim her şeyi göze aldım derseniz; kimliğinizi gizleyerek, özellikle eksileyeceğiniz şahış online değilken, çok da göze batmayacak parçalara bölerek radara yakalanmadan yapabilirsiniz. ben gece geç saatlere alarm kurarak uyanıp yapıyorum o işi. bir de günde 3 eksi üzerine çıkmamaya ve girdileri sıralı olarak değil de rastgele eksilemeye özen gösteriyorum. yarışmacı arkadaşlara başarılar, herkese hayırlı eksilemeler diliyorum.
0 /