confessions

altayinalti

Berkin - Toktamış yazar

  1. toplam giri 70
  2. takipçi 1
  3. puan 1116

moda

altayinalti
Moda, özellikle giyim kuşam, ayak giyimi, aksesuar, makyaj, pirsing ya da mobilyada popüler stil ya da uygulama için kullanılan genel bir terim. Moda, kelime anlamıyla toplumun tüketim trendleri belirleyen tüketim anlayışı olarak tanımlanılmaktadır.
kaynak: wiki

örnek siteler:
erkek sweatshirt
kadın ayakkabı

instagram

altayinalti
son zamanlarda en çok kullanılan mobil uygulama. öyle bi hale dönüşmüştür ki; e ticaret, ürün satımı, rekamcılık, pr çalışması gibi her alanda kullanılmaktadır.

izmir implant

altayinalti
8 yıldır tüm diş çekim, temizlik, lamine, implant islemlerimizi ailece burada yaptırıyoruz ve çok çok memnunuz. profesyonel ve güleryüzlü bir ekiple en tatsız operasyonlar bile çok kolay ve konforlu. bu arada bana dişeti tedavisi yapıldı, benim ve annemin implantları yapıldı. oldukça hızlı ve ilgili davranıyorlar. birisi söylese inanmazdım ama üç dakikada implant yaptı bana.
http://izmir-implant.com/

fatih altınağaç

altayinalti
kişisel gelişim uzmanı kendileri. gerçi bugüne kadar kişisel gelişim diyince aklıma insanları kandıran kendini akıllı sanan insanlar gelirdi ama sosyal medyadan takip ettigim kadarıyla bu abi biraz farklı. açıkçası kişisel gelişimin bendeki anlamını değiştirdi. galiba aynı zamanda devlet tiyatrosu sanatçısı olması bende etkili olmuş olabilir. şuan emin olamadım. neyse güzel bir abimiz severek takip ediyoruz.
sitesi: http://www.fatihaltinagac.com/

leonardit

altayinalti
Leonardit alımlarınızda, Leonardit adı altında kömür tozu niteliğinde, aktif olmayan, yani toprağınızla etkileşime girmeyen ve veriminizi arttırmayan ürünleri tercih etmemeye özen gösteriniz. Aktif Leonardit satın almaya çalışınız. Aktif leonardit, iki yıl, üç yıl boyunca toprağınızın değerlerini yüksek tutar, pH seviyesini düşük tutar ve verimli tarım uygulamaları yapmanızı sağlar.
https://www.urgubleonardit.com/
0 /