confessions

abbara

1. nesil Toktamış yazar - Adıyakşı

  1. toplam entry 10
  2. takipçi 1
  3. puan 775

asgari görgü kuralları

abbara
(ukde:namütenahi)

En kötü olasılıkla yerine getirilse, "hani hiç olmazsa şunu yapıverse" denilebilecek kurallardır. Gün geçmiyor ki bu görgü kurallarında kriter düşüşü izlenmesin. Nedense düşündüm de asgariyette bir görgü kuralı bulamadım, tedavülden topyekûn kalktı zahir.

chori chori hum gori se

abbara
Bir Hint müziği ve bir zamanlar çokça popülerdi. Bence hala dinlenebilir. udit narayan ve abhijeet'in seslendirdiği parçanın en keyifsiz anda bile keyiflendirme özelliği vardır. Buyrun, test ediniz.

rol icabı ağlamak

abbara
Çocukluk döneminde yaptığımız "mahsuscuktan" ağlamalar dışında sanatsal anlamda yapılan ağlama türleridir, kabul edilebilir. Bir oyuncu olsaydım da bana ağla deselerdi, sanırım aklıma en kötü anımı getirirdim. Susar mıydım, bilemiyorum.

bir kadını güzel yapan detaylar

abbara
Kadınların güzel görülme kriterleri erkeklerin eline kaldıysa, işleri zor. Bir kadını güzel yapan detay bir başka kadında eğreti durabilir. Her kadının kendine özgü detayları ve güzellikleri vardır. Aslında tüm mesele; salaş kombinli bir kadında var olan içtenliği görebilen gözlere sahip olmaktır.

insanları kullanmak

abbara
İnsanî olmayan bir kullanma biçimidir. Uzun uzadıya çok şey anlatılabilir hatta günlerce de sürebilir fakat bana göre tek cümle kâfidir; insanları kullandığını düşünen kendini kullanır, kendini kukla yapar. Değil mi o kullanılan kişi de buna alet olmuştur; çok uzun sürmez onun hikayesi.