yalnızlığa alışan insan

sahzaman
bugün bunun bizzat ben olduğumu anladım. başarısız bir ilişkinin ardından, insanların evlendikleri andan ilk çocuklarını okula gönderdikleri ana kadar olan olağan süre zarfında hayatına kimseyi sokmamış olan ben şimdilerde bunu deniyorum.

fakat öyle işlemiş ki yalnızlık damarlarıma, bugün hoşlandığım ve flört ettiğim kadına ne kadar içten ve samimi olmaya çalışsam da bir tarafım sürekli rahatsız.

Bir yanım onu çok istiyor ki ona gösterdiğim yüzüm de bu fakat bir yanım da hiçbir şey istemiyor. Yalnız ve sevgisiz öleceğim sanırım...
özmenem
Oraya +1 daha yazmanızı rica ediyorum.
3
aydilge aydilge
Üstat sizin online oyundan tanışıp hoşlandığınız bir arkadaş vardi. Çok alışmayın o yüzden yalnızlığa, yazmıyoruz oraya +1. Sözlüğün taze tigini olarak bu yetkiyi kendime ben verdim, ilk icraatim bu olsun :d

özmenem özmenem
Benim sevdiceğimin bu yıl üniversiteye hazırlık yılıymış. Muhabbeti azalttık bu yüzden. İnşallah İstanbulda bir üniversite kazanır. Yeter ki İstanbul olsun, hangi üniversite olduğu farketmez. Ben bir şekilde yüz yüze görüşme ayarlarım.

Yeni tiginliğiniz hayırlı olsun.

aydilge aydilge
Teşekkür ederim ^-^

harmonia🛡️
bademcik iltihabı ve yüksek ateşle titreyerek araba kullanıp hastanede üşümeye devam ettiğin anlarda dâhi hastalığın değil en kötü anlarında,haklı haksız demeden yanında olduklarından gelmeyeceğini bildiğin geçmiş olsuna gözlerin doluyor ve çocuk gibi ağlıyorsan, eşek gibi bu duruma alışması gerektiğini anlayan insan da olabilir. Çok da şeetmeyin su bir zaman sonra çok güzel geliyor. Sonuç olarak bazılarımızın yalnızlığı cidden kronik ve tedavisi de Yok.