trump'a tapmak

takataki
Direkt deliliktir.

Hintli bussa krişna adındaki kişi 4 yıldır kendi yaptığı trumpa benzeyen nesneye tapıyor. Etrafındakilerin eleştirilerineyse "Siz nasıl Şiva'ya inanıyor ve tapıyorsanız, ben de Trump'a inanıyor ve tapıyorum. Hiçbirimiz diğerinin böyle yapmasını engelleyemez." Cevabını veriyor. Bence ineğe tapmak daha mantıklı ama kendi bilir.
trump'a tapmak
altaysozluk.com/foto
kama tarkan kağan
Bu hintliler de tapmaya yer arıyor herhalde zamanla ölen insanların da tanrı olarak kabul edilip tapıldığı olmuştur mesela çin halk inancında guan-yu böyledir üç krallık döneminde bir komutan iken ölünce tanrı kabul edilmiş tam anlamıyla tanrı kabul edilmese de Göktürklerde işbara kağan'da öldükten sonra kutsallaşmıştır hadi bunları anladık da donald trump ne aq

Hoş hinduizm acayip esnek bir din ya da inanç sistemi kendi tanrıları var isteyen bir tanesine tapıyor isteyen bir çoğuna dileyen hayvanlara tapıyor dileyen ağaca tapıyor kimisi ölen kişilerin ruhlarına ve bunların hepsi Hinduizm adı altında yapılıyor burada arkadaş da yeni bir Hindu mezhebi kurmuş geçmiş olsun.