suriyelilerin iki türk'ü yaralaması

queen♛
İddiaya göre, İstasyonaltı Mahallesi, İstekli Sokak'ta oturan Suriyeli bir aile, bugün saat 13.30 sıralarında, sokakta oyun oynayan çocuklardan rahatsız olup, azarladı. Çocukların durumu anlattığı yakınları ile Suriyeli aile arasında tartışma çıktı. Tartışma, çevredeki diğer kişilerin de katılmasıyla büyüyüp, kavgaya dönüştü. Kavgada, sırtından bıçaklanan Erdal Çelik ile taş veya sopa gibi sert bir cisimle başına vurulan Fırat Çiftçi, yaralandı.

https://www.sozcu.com.tr/2019/gundem/suriyeliler-cikan-kavgada-2-turku-hastanelik-etti-5231540/
kırgız balası
Bu untermensch topluluğu başımızın üstüne çıkardığımız için tabii ki şımarmaları doğaldır. Adalet merciilerinin bir kez olsun sağduyulu davranmasını ve Türk ulusunu tehdit eden bu unsurlara acımadan en ağır cezaları vermesini bekliyoruz. Dediklerimin aksi olan suriyeli dostu politikalarda ısrar etmeye devam edecek olurlarsa halk cezayı kendisi kesmeye kalkıyor bu defa da sokaklarda kaos çıkıyor. Bu kaosu önlemek için lütfen Türkiye'de hala bir yargı sistemi olduğunu Türk milletine gösteriniz lütfen.
alpha wolf
suriyeliler konusunda yanlış politika izlemiş olmanın vahim sonucu olan bir olaydır. suriyeliler konusunda aklıselim, sağgörülü ve ileri görüşlü insanlar uyardılar ama nafile çaba oldu hepsi. ülkeyi adil ve hakkaniyetli insanlar yönetmiş olsaydı, emin olun ki suriyelilerin hepsi tenkil edilmişti şu zamana dek.
-->