sahiplenici sevgili sarılması

harmonia🛡️
Son zamanlarda sürekli gördüğüm bir çeşit değişik durumdur. Bahar aylarının da gelmesiyle sevgilim olmalı krizine girenlerin çokluğundan mı, yoksa kırk yılda bir sevgilim oldu bari kaçmasın ruh halinden mi bilmiyorum; ama hepsinin manyak olduğunu garanti edebilirim.

Mesela, Normalde herhangi bir ortamda normal bir insanın yapacağı üzere arkadaşıma selam veriyorum ve adam birden paniğe kapılıyor, tam ne oluyor yahu diyeceğim anda arkadan minik bir cisim belirip 'alp cancim, sevgilimmm, arkadaşın kim' diye viyaklıyor. Adam sanki ahlaka aykırı bir şekilde basılmışız gibi terlerken, yüzüme kurtar beni diye çaresizce bakışlar atıyor. Nezaketen kendini tanıtınca da 'ben de x, hımmmm' diyerek avını analiz eden aslan gibi bakmaya devam ediyor. Çok sevgili görmemiş, sevgiline selam veriyoruz diye nikahıma almak gibi bir derdim yok ki ayrıca ben karşı cinsim diye neden potansiyel avcı konumuna düşüyorum yahu! Hayır, Dünyada milyonlarca şansım varken neden senin sevgilin?

Aynı şey erkek cinsi için de geçerli. herhangi bir adam yanındaki kadına selam veriyor diye kadının beline gerekli gereksiz sarılmalar, Adam sanki sözlü bir tacizde bulunmuş gibi öküz gibi yüzüne kitlenmeler; kızı elinden tutup çekiştirenlere bile tanık oldu bu gözler.

Madem sevgiliniz bu kadar değerli kendisini eve kapatın böylece içiniz rahat eder. İlla ki sokağa salacaksanız da oldu olacak üstüne işemek yoluyla işaretleyin ki olası bekar sapıklar olarak sahipli olduğunu rahatça anlayalım.