ortamın en güzel kızına yüz vermeyen erkek

anneboleyn
Bazen de kızın dikkatini çekmek için yapılandır. Aynı masadasınız ve size hiç bakmıyor, insan bir durup düşünüyor “ulan neden hiç beni izlemiyor” diye. Bir süre geçince yürümeye başladıkları an her şey ifşa oluyor swh. Neydi o söz? Bir yere çok bakıyorsanız ya da hiç bakmıyorsanız orada önemli bir şey vardır.
kendine muhalif
Yuz vermiyor degildir. Kizin kendine yuz vermeyecegini bildiginden en basindan yerini biliyordur.

Yuz vermiyor falan filan gecin bu isleri. Bu elemanin ne gibi bir huneri var ki bu kizi reddedecek olsun ?

Kiz da boyle ilgi budalasi, herkes benimle ilgilensin, ben superim tarzi kompleksli bir sey degilse, etrafindaki bu erkegin etrafinda oldugunu dahi fark etmeyecektir.

Cunku ozguvenli bir kadin etrafindaki tum erkekler onunla ilgileniyor mu, onu seviyor mu sevmiyor mu gibi hastalikli bir dusunceye sahip olamaz. ( hatta bir kadin ozguvenliyse, cogu zaman kendisini sevenlere de sevmeyenlere de kayitsiz kalabilecek potansiyeldedir. Yani ortamdaki herhangi birinin onu sevmemesi onu rahatsiz etmez. Ya da onunla ilgilenmiyor olusu bu kadinin ozguvenini dusurmez. Zaten saglikli olan da budur. )

Mesela ben bir erkek olsam, ortamin en guzel kizinin yanina yakisacak duzeyde Yakisikli degilsem ya da bende ilgisini cekecegini dusundugum bir yetenek, ilgi alani, meziyet vs yoksa, bos yere onun icin caba sarfetmeye calismazdim.

Hem vakitten kazanc hem de enerjiden.