liseden görüştüğü hiç kimse kalmayan insan

özmenem
Benim bu.
Nedeni ise hepsinin it kopuk olması, dersi, okulu, geleceğini düşünmeden anı yaşayan tek dertleri eğlenmek olan insanlar olması, beni sürekli yalnız bırakmaları, sadece sınav olduğunda hatırlamaları (çalışkan olduğum, kopya vermek için)

Derse giren hocaları adam yerine koymamaları, (sınıfta gezinen mi istersin, hoca yokmuş gibi derste yüksek sesle konuşan mı istersin, sırada yatarmış gibi oturan mı istersin her türlü.)

Ha şimdi ne yapıyorlar diye soracak olursanız barajı geçemediler ve üni kazanamadıklarından şuan işsizler. (: fakat benim ne okuduğumu, ne yaptığımı bilmiyorlar,.okuduğum bölümü duysalar ağızları açık kalır eminim ki çünkü benden beklemezdi hiçbiri bu bölümü kazanacağımı.

Mezun olduğum gün direkt hepsinin numaralarını engelleyişim ve sosyal medya kullanmamamdan ötürü liseden sonra adeta sırra kadem bastım :D
owl
Şu sıralar bürünmeye çalıştığım şey.Bulunduğum okullarda kendi kafa yapıma göre bir insanı bulup da hakiki bir şekilde dostluk yapamadım.Yaşıtlarıma göre hayata bakış açım biraz farklı (bir günde 3 kızla takılmadım içki içmedim bunları instagram hikayemde paylaşmadım kendim oldum vs vs) ve genellikle kendi halimde takıldığım için olabilir.Allah affetsin bir de çok kafa açıyorlar ben az konuşan öz konuşan insanları seviyorum. bgv
adalet
İki kişi dışında herkesle bir şekilde koptuğumuzu şu an fark ettim (birini ağır bir şekilde küstürdüm aslında. Benim hatamdı). Ama o iki kişinin beni kaç kere ölümden kurtardıklarını bile sayamadım. Sanırım 10. senemize giriyoruz ve bu gidişle çok daha uzun süre birlikte olacağız.