kürtlerden nefret etme nedenleri

bumin kagan
Kürtlerin, Avrupa'da 600'ün üzerinde kuruluşu, 62 basın-yayın organı var. Yıllık gelirleri 2 milyar doların üzerinde.

Kürtler yoğun olarak PKK'ya ve YPG'ye katılıyor. Almanya'dan 250 , İsviçre'den 150 olmak üzere Avrupa'nın hemen her ülkesinden yoğun katılımlar raporlara yansıyor.
Kürtler, uyuşturucu ticareti ve insan kaçakçılığı yapıyor. Avrupa'daki uyuşturucu ticaretinin yüzde 80'i kürtlerin kontrolünde. Kürtlerin normal işlerin dışında suçla ilgili gelirleri bile 2 milyar doların üzerine ulaşmış durumda. Kürtler ayrıca örgütlere 30 milyon Euro bağış veriyor. En çok Almanya'da etkili oldukları dikkat çekiyor.

kaynak: devletin araştırma kurumlarının raporları
bumin kagan
memur olarak atandıklarında düşmanca işler yapmaları...
doğu bölgemize yapılan memur atamalarında geçmişten beri çok yanlış bir yöntem izleniyor. il ve ilçelerdeki hastane, okul, kaymakamlık başta olmak üzere çalışan memurların yüzde doksanı, o bölge insanlarından(k.rtlerden) seçiliyor. o memurların aralarınde çok sayıda kürtçü/düşman nitelikte olanları bulunuğu gerçeği, yaşanan olaylardan öğreniliyor. bölgedeki saldırılarda yaralanıp hastaneye kaldırılan polis ve askerler, oradaki hastanelerde kadronun çoğunluğunu oluşturan k.rt hemşire ve doktorların ellerine bırakılıyor. kurtarılması mümkün olan yaralılarımız, şifa sunsun diye devlet tarafından atanan o memurların elinde ölüme terk ediliyor.
şimdi bu gerçekleri bile bile, bu bölgelere batıdan, yani düşman bir terörist olması kökeni itibariyle söz konusu olamayacak(türk) memurların atanması, teröre çözümün önemli bir adımı olacaktır.
bumin kagan
bir VATANDAŞ düşünün ki BU ÜLKENİN EKMEĞİNİ YİYOR, SUYUNU İÇİYORsa; BÜTÜN VATANDAŞLARIN VERDİĞİ VERGİLERLE HER TÜRLÜ KAMU HİZMETLERİNDEN FAYDALANIYORSA VE üstelik BU ÜLKE KURULURKEN VE sonrasında ONBİNLERCE ŞEHİT VE ONBİNLERCE GAZİMİZİN KAN VE CAN BORCUNA KARŞILIK, AL KANLARIYLA GÖKYÜZÜNDE DALGALANAN BAYRAĞIMIZA SAYGI DUYMAK; BU EMANETLERE İHANET ETMEMEK, "HUKUKA UYGUN DAVRANMA" görev ve SORUMLULUĞUNU YERİNE GETİRMEK, ÜNİTER DEVLET YAPISINA VE ANAYASAya AYKIRI SÖYLEM VE DAVRANIŞLARDA BULUNMAMAK zorunDAdır.

Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olup; bu vatandaşlık haklarının hepsinden sonuna kadar yararlanıp; her türlü imkanla, her türlü mevkiiye geldikten sonra ÜNİTER DEVLET YAPISINI BOZMAYA KALKIŞARAK; FEDERASYON İSTemek;
ÜNİTER DEVLET YAPISININ TANIMLADIĞI VATANDAŞLIK GEREKLERİNE İSYAN EDİP, SİLAHLI KALKIŞMAya girişerek terör estirmek gibi suçlar bir k.rtün niteliğini ve sıfatını ortaya koyar. vatandaş olmayı kesinlikle hak etmeyen itlerin hakkı "vatandaşlıktan çıkarma" cezası olmalıdır.