kağanların mesajları okuyabiliyor olması

harmonia🛡️
Ayrıca evlerinizi görüyor, evde bulaşık falan kaldı ise yıkıyoruz. Ben şahsen gelmişken bir de köşe bucak temizlik yapıyorum. Kahvaltı saati için evin annesini uyandırıp çayı koy diyorum. Geçen kağanlar olarak kimin evi daha güzel diye bir istişare yaptık. Bunun gibi çok gizli bilgileri ifşa ettiğin için seni de mecbur öldüreceğim.

(bkz:geç oldu hadi uyu istersen)
Kutay
Adminler sözlük yazarlarının mesajlarına erişebilir mi?

-Evet bu mümkün.
konuya hakim olamayan yazarlar için bu ürkütücü olabilir. Attığınız sms lerden tutun insta da nude istediğiniz popüler kızla olan mesajlarınıza kadar tüm mesajlar adminler tarafından görülebiliyor. Whatsaap a gelen uçtan uca şifreleme yöntemi çok da eski bir yenilik değil. Demek istediğim şu;
yazılan hiçbir şey kaybolmaz. Fakat bizim bir formatımız ve kullanıcı sözleşmemiz mevcut türkiye cumhuriyeti kanunlarına bağlıyız ve yasal haklarınız koruma altında. Mesaj erişimi ne şekilde diye sorarsanız. Sözlükten taciz, hakaret, terör örgütleri propagandaları vs. Durumlarda ip bilgilerinizle birlikte bizzat ben şikayete gerek olmadan savcılığa suç duyurusunda bulunuyorum.

Neden?

Bildiğiniz gibi altay sözlük Atatürk ilke ve inkılaplarına ve kanunlara kökten bağlı bir yapıya sahip. Burada devletine milletine vatanına söven insanlar yok. Zaman zaman burada var olma gayretine girişmiş bu tarz insanlar oldu. Fakat bizim böyle insanlara karşı tavrımız her zaman net olmuştur. Diğer bildiğiniz sözlük formatlarından farkımızın da bu olduğuna inanmışımdır hep.
Yoksa atatürkçü getireyim biraz atatürkten nefret eden babuşlardan getireyim bunlar tartışsın sözlük hareketlensin demeyi biz de biliyoruz. Benim yazar arkadaşlarımın bu konuda beni tanıdığını düşünüyorum. Ve inanın bu sözlüğü kurduğumuz gün gibi boş zamanım yok.


Yine de burada ki eski yazarlar bilir insanları telegrama çağırırım oradan muhabbet edelim diye. Özel mesaj erişimi diğer tüm sözlüklerde olduğu gibi uğraşırsan burada da mevcut arkadaşlar. Dünyanın sırrını falan sözlük arkadaşlarınıza açıklamaya kalkarsanız bu sırrı başka iletişim kanalları kullanarak benim yerime o iletişim kanalının admininin öğrenmesini yeğlerim. Çünkü merak etmiyorum.

Sözlüğümde eski bir yöneticimin bunu değişik bir şekilde lanse etmesi açıkça beni şaşırttı. Çünkü ikili ilişkiler ikili arasında kalmalıdır. Bu gün bu tarz şeyleri farklı bir şekilde ifşa edenlerle olan ilişkilerinizde tavsiyem şudur:
Bu tarz insanlara sözlük üzerinden ve yahut diğer kanallar üzerinden söylediğiniz her şeyi adminlere ihtiyaç olmadan kendisi ifşa ediyor zaten.
O yüzden adminler yerine bu tarz sır tutamayan insanlara dikkat edin.
Acunay
imdi genç gardaşlarım... bir elim yabgulukta, diğer elim gizli de olsa kağanlıkta iken ben böyle bir duruma şahit olmadım başlığıdır.

ama... şu sıralar bu şüphem sebepsizce(!) tavan yaptı.
ve bilin bakalım ben neyden eminim artık? eveeeet, doğru bildiniz. ben artık altay sözlük kağanlarının, gülüp eğlenmek adına, mesajlarımı okuduğunu düşünmeye başladım.

çok ayıp ama sevgili kağanlar, bari bana yapmayın.