kadına şiddet

karakurum muallimi
Zayıflığın, düşmüşlüğün, beceriksiz bir hayatın sonunda ortaya çıkan ahlaksız, şerefsiz, karaktersizlerin yaptığı, bunu yaptığı için kendini adam sandığı kişilerin, kadınlara şiddet uygulaması olayı.

Beş para etmeyen ciğerleriyle kalkıp etrafında adam bu diyen diğer bütün köpeklerin de yatacağı yeri seçme iznini bana verselerdi, hepsini bok çukuruna, kadına şiddet uygulayan şerefisizi de bunların en dibine gömerdim.

Bir hafta önce Şule çet davasının sonuçlanacağı gün, ceren özdemir, hapisten kaçan biri tarafından "gücü kendisine yetmeyeceği için" öldürüldü.

12 aralık 2019, bugün, kendisini taciz eden şerefsiz, bayburt'ta zehra erdemir'in boğazını kesti.

12 aralık 2019, bugün, şerefsizin biri, istanbul'da, tartıştığı didem mengü'nün kafasına parke taşı vurup, bavulun içine sakladığını birkaç gün sonra itiraf etti.

12 aralık 2019, bugün, kocaeli'nde şerefsiz bir başkası, eşi aslı şahin'i sopayla dövdükten sonra boğarak öldürdü.


Kadına şiddete karşı o tbmm'de araştırma önergesini reddeden zihinlerin vicdanı hiç mi sızlamıyor gerçekten acaba? Kadın bu arkadaşlar, kadın. Kadın!!!

Bunları korumak için kolunu kaldırma gereği bile duymayan bütün susmuşların, burun kör davrananların, korkaklık yapanların da yedi ceddinde ne kadar insan varsa, hepsine selamlarımı tek tek ilettim ben bu gece.
ölümcekadam
O kadar çok bahsediliyor ki sokakta herkes paranoyak olmuş durumda.

Akşam saati ıssız bir caddenin kaldırımında park halindeki araca hızlı adımlarla gidiyordum. Hemen önümdeki kadın panikledi benim aceleci tavırlarımla. Bunu farkedince yavaşladım, kadın hepten tırstı.

Ne yapacağımı ben de şaşırdım. " tacizciye linc girişimi " başliklı haber bültenleri gözümün önunden film şeridi gibi geçmeye başladı.

" abla gözünü seveyim bağırma " diyecektim ki bir parçacık kalan sağduyumun zorlamasıyla vazgeçtim. Neyse ki arabaya yaklaşmıştım. Otomatik kilit mesafesini yakalayınca kapıları açtım. O da ben de rahatladık.

Bir gün bok yoluna gitmesek bari.