her gittiği sözlüğün adminine yazan kafası karışık kadın

Kutay
Yeşilçamdan fırlamış bir ne istediğini bilmeyen yaralı kadındır. Aşk acısı çekiyorsa bunu başka admin panellerinde değil kendi içerisinde yaşamalıdır. (yazar:harmonia) kızların ayarlarını bozuyor bende farkındayım. tamam çakır gözlerinden kendinizi alamıyorsunuz ama yani bu sözlük adminleri birbiriyle görüşüyor mu onu da bir düşünün. Geçenlerde pişti oldu iki arkadaşım. Sonra bir konu açıldı panel panel gezmiş arkadaş. bir fotoğrafı ilk sana gönderiyorum diye 4 kişiye atmış. Aynı ay üstelik. Ayıp ayıp...
1
ölümcekadam ölümcekadam
Vay anam vay. Neler dönmüş serhat ya :)

harmonia🛡️
Şansına yaşıyoruz dediğim olaydır. Geçen adminler olaraktan iki lafın belini kıralım dedik, gel zaman git zaman sevdiceğime aldığım yüzüğü çıkardım. Vayy dediler bu şanslı kız kim, hemen yengeyi görelim. Dedim siz tanımazsın; çünkü fotoğraflarını ilk ve tek bana gönderiyor. Neyse efenim fotoğrafı bir açtım ki açmaz olaydım! Herkesin ekranında "ilk defa sana bu fotoğrafı yolluyorum, kıymetini bil."!!

Tabii ki Anadolunun bağrından kopmuş delikanlı bu fotoşokları yer mi! Şimdi yarimle çok mutluyuz arada kapılardan geçerken bir nedensiz zorlanıyorum ama olsundur.
3
Acunay Acunay
şu başlığı açın, kurban olayım açın.

harmonia🛡️ harmonia🛡️
Adres belli @kutay'a başvurular 😁

Acunay Acunay
öyle olsun üzümlü kekim 😒