google zekiliği

harmonia🛡️
Yeni moda olmuş bir tür geri zekalılık türüdür. Bilmek, öğrenmek hatta bilgiye ulaşmak son nefese kadar sürecek bir yolculuktur. Bunun farkında olmak, bilmiyorum diyebilmek de bir erdemdir. Görüyorum ki bu Google zekileri bu erdeme sahip değiller! Olmadıkları gibi utanma, arlanmaları dâhi yok...

Utanmazlıkları öyle bir seviyeye gelmiş ki iş öğretip, laf sokmaya çalışıyorlar. Üstelik bunu zamanında sizin ona yönelik yazdığınız cümleleri birebir alıntılayıp, süsleyip yeni bir bilgi gibi kakalayarak yapıyorlar. Verdiğiniz Bakınızlara, üslubunuzA kadar başkasını taklit edip, özgün bir yazarmış gibi davranmak da ancak böyle bir dangalağa yaraşırdı.

Bu Google zekilerinin en belirgin diğer özelliği ise yerli yersiz trip atıp, sizi ezmeye çalışırken rezil olup, mabadının üzerine oturmalarıdır.

Okudukları çerezlik romanların emanet entelektüelliğiyle sarayın soytarısından ötesi olamazlar. Bir kişi nick altında eleştiri yaptı diye linç idiliyrimm diyen tipler büyümüş de millete bir şeyler öğretiyor.

(bkz:vurunca ötürürüm)