giriş gelişme sevişme

Kutay
Popüler aşk kültürü.
(bkz:yaz aşkı)

Yaz gelince insanlarda oluşan hadi bir sevgili yapayım durumudur.

Buradan tüm yazar arkadaşlara sesleniyorum. 12 yıllık sözlük hayatımda bir tane sözlüklerden sevgilim olmadı. Bence sizin de olmasın. Neden mi?
*Sözlükler sosyal paylaşım siteleri değildir. Hoş sosyal paylaşım sitelerinden edinilen aşklar ne denli sağlıklı oluyor; o ayrıca tartışılır.
*Sözlük yazarları kuvvetle muhtemel sosyal paylaşım sitelerini aktif kullanmayan insanlardır. Buraların ayrı bir doğası var. İnsanlarının hayata bakış açıları farklıdır. ikisi bir arada çok nadir gider. "Mrb nbr ?" diye mesaj atmak sözlükten atılma sebebidir.
*İki gün takılıp ayrıldıktan sonra şöyle yandım böyle yandım sözlük diye ağlamayın. Önünüzde iki gün vardı yangını söndürmediyseniz bir bardak soğuk su iyi gelir. Burada kimse sizin cinsel kimliğinizle ve isteklerinizle ilgilenmiyor.

Son olarak iki kişi sevgili olup bir hafta sonra ayrılıp sürekli birileri gidiyor. Sayımız azalıyor. Sözlüğe olumsuz etki yapıyor. ( Sevgili olup çoğalanlar konu dışı)
Son olarak rica ediyorum. Lütfen bana özelinizle ilgili gelmeyin. Ben kimsenin pezevenkliğini ya da aşk doktoruğunu yapacağım diye bir vaatte bulunmadım. (bkz:Altay sözlük kullanıcı sözleşmesi)