girdi yazmayan yazarlar ne yapıyor sorunsalı

harmonia🛡️
Sürekli aklımı kurcalayan, meraklı olmanın bünyeye zararlarını bilsem de deli gibi düşündüğüm sorunsaldır. Sabah gözlerimi açar açmaz sözlüğün tozunu alıp, siftahını yapıyor ve işime geri dönüyorum geri döndüğümde gördüğüm tek şeyse bir milim ilerlememiş bir sol frame!

Günün yarısını troll, kalan yarısını da aklı selim bir yazar olarak geçiriyorum. O da yetmiyor sırf sözlüğün magazin ihtiyacını karşılamak için sözlük yazarlarının söylemek istedikleri, yok efendim itirafları başlığına muhakkak uğruyorum. Bunca emeğimin karşılığı ne maaşa zam, ne de seni başkan yapalım harmonia nidaları oluyor. Onu geçtim bir teşekkürü bile hassas bünyeme çok görüyorsunuz. O değil de ben bunları yaparken siz sevgili yazarlar neden dökülen incilerinizi dert ediyorsunuz? Hayır benim bilmediğim zirveler, herhangi bir organizasyon falan var da beni mi dışlıyorsunuz?
nene korkut
Okuyorlardır, mesajlaşıyorlardır, alt pencerede açık kalmıştır.

Benim asıl merak ettiğim oylamayan yazarlar; gördüğüm bir şeyi değerlendirmemek kayıtsız kalmak benim için çok zor bir şey olduğundan bunu anlayamıyorum sanırım.
ZARARINA SOHBETLER