gelecek partisi

harmonia🛡️
Makarna kafaların oyunu bölecek olması açısından olumlu bulduğum gelişmedir. Oyları çalmazlar, kediler falan trafolarda gezmez ise Abbas yolcu gibi gözüküyor.
2
özmenem özmenem
Bir halt yapamazlar bundan sonra. O dediklerin büyükşehirler kendilerinde olduğu için yapılabiliyordu. İstanbul chpde Ankara chp de, diğer bir sürü il chpde. Nasıl yapacaklar artık.

harmonia🛡️ harmonia🛡️
Valla artık yapamasınlar çünkü alacakları bir vatandaşım donu kaldı. En son emeklilikle cari açık kapatmak diye saçmalamışlardı. Ben böylesi bir yüzsüzlük hiç görmedim.

real asociedad
eski başbakan ahmet davutoğlu'nun genel başkanlığını üstlendiği, parti tüzüğünde atatürk ismi geçen ve kürt sorunu anılmayan, sembolü beş köşeli çınar ağacı yaprağı olan siyasi parti.

kurucu üyelerinin arasında etyen mahçupyan, nihal olçok ve yusuf ziya özcan gibi isimler bulunmaktadır.
karakurum muallimi
Zamanında başbakanlık yaparken suriye'deki savaşı harlayan, oradaki muhalifleri destekleyen, canım ülkeme Suriyelileri peşkeş çeken, suriyedeki türk toprağından kaçılmasına izin veren, 7haziran-1kasım aralığında ülkede havai fişek gibi patlayan canlı bombaları durduramayan, insanların korku içinde yaşamasına sebep olup dik duramadığı için baskı ile istifa eden kişinin kuracağı parti.


Sen merak etme, herkes unuttuysa da ben unutmadım bugün başımıza terör örgütü diye sarılan köpeklerin o günlerde nasıl desteklendiğini.

Bugünkü şartların oluşmasındaki en büyük neden, ikiniz güç çarpıştırırken, ülkenin ne halde olduğunu fark etmeminizdir.

Sen yine yat kalk dua et, o safsatalar ile dolu darbe olayında başbakan değildin.

Bu da ayrı bir şaibe ya, haydi neyse.