gece ağlayarak yenen soğuk bulgur pilavı

Acunay
(ukde:(yazar:kıpçak bey))

bu gece yaptığım bir eylem.

vizeleri bitmiş, yorgunluğu en son seviyesinde, yaşananlardan fazlası ile yormuş ve duygusal olarak biraz yıpranmış bir yabgu olarak açlığımı gidermek adına yemek yemeye karar verdim.
annem de bulgur pilavı yapmış, dedim "haydi acunay, gecenin bu saatinde kendini yorma da şu bulgur pilavından ye.". pilavı ısıtmadan yemeye başladım.

bir kaşık yedim, iki kaşık yedim... derken sinirlerimi bozan onca şey aklıma geldi ve sessizce, gece yarısı ağlayarak bulgur pilavı yedim.

ben ömrümde öyle yıkık bir duruma düştüğümü hatırlamıyorum. siz siz olun, gece yarısı ağlayarak soğuk bulgur pilavı yemeyin.
nerede o eski bayramlar
Yöntemi değiştirdiğim yeme şekli.

votka içerken yenen soğuk bulgur pilavı oldu yeni adı.

İyi anlaştığım tek kuzenim bizde. Dedi "size gelicem, doğum günüm bugün, içelim". Yok demedim fakat hastalandığımdan dolayı iki shot ancak içtim.

Shot için zemzem bardaklarını kullandı fakat konumuz bu değil. Evren bizi duble çarpacak, günahları ikiye katladık fakat konumuz bu da değil. Nerede kalmıştık? Heh. Kendisi tutturdu illa bir şeyler yiyelim diye. Ben de dedim uğraşamam şimdi. Göz göze gelip bulgur pilavına uzandık. Votka eşliğinde ağlamaya yakın histerik bir şekilde yedik.

Tadı çok rezil oluyor. Denemeyin.