evinize suriyeli alır mısınız sosyal deneyi

Aygız ayzit
Kamera karşısında şovmenlik yapan insanlara güzel kapak niteliği taşıyan bir sosyal deney.

İlave tv adlı youtube kanalı tarafından yapılan bu sosyal deney, türkiye'de büyük bir yankı oluşturmuştur.
Benim kanımca, insanlarımızın gerçeği söylemek yerine sürekli bahane uydurduğunu ve şov amaçlı iyilik meleği(!) olduklarını da göstermiş oldu.

Bu sosyal deney, bekar/dul olan teyzemizi saniyeler içerisinde evlendirmiştir. Ben daha ne diyeyim ki?

harmonia🛡️
Ben ülkeye alınmalarına toptan karşıyım değil evime alayım diyerek katılmayacağım sosyal deneydir. Adam ülkesini bırakıyor diyorsun ki belki çocuklarının canına kıyamamıştır sonuçta evlattır ama hamam böceği gibi üremekten de geri kalmıyor. Bir yere yaşamak için sığınmakla ehlikeyf yaşamak çok ayrı şeylerdir. Üreyip Üreyip ülkeme, insanlarına zarar veren bu sevimsiz ırkı ülkede isteyen, fazladan oy olarak gören herkesin arasında eşit olarak pay edelim. Hem bunlardan kurtuluruz hem de doğal seleksiyonla düşük zekalılarımız telef olur. Ben böyle güzel kazan kazan olayı daha görmedim.
queen♛
Düşünceli ve merhametli insanı oynamanın luzumu yok.
Daha dillerini bildiğimiz yurdum insanına güvenemezken bir suriyeliyi evinize alır mısınız? Soruyla muhattap olmak bile çok absürt.

Ayrıca almam için de bir sebep yok. Kendi ülkemizdeki yardıma muhtaç insanlar dururken, devletin onlara her türlü yardımı yapmasına rağmen neden onları evime alayım ki.

Zaten onlar bizim evi de beğenmezler, çünkü evimiz nargile değil çamaşır suyu kokuyor.

Almam, ben kendimi bile bazen eve zor alıyorum.
-->