ekrem imamoğlu'na anadolu ajansından cevap

harmonia🛡️
Yav he he diye değerlendirmek gereken cevaptır. Tabelada Anadolu ajansı yazsa da herkes neyi, ne için yaptığını gayet iyi biliyorken adres olarak ysk demesi ayrı bir ironi içeriyor olsa gerek. Yalnız demek ki hız konusunda işlerine gelince hareket ettiklerini kanıtladıkları için tekrar teşekkür ediyoruz.
queen♛
Bu akşam yapılan ekrem imamoğlu ve binali yıldırım ortak canlı yayınında ekrem imamoğlu'nun binali yıldırım'a yönelttiği "anadolu ajansının o akşam yaptıkları, sizin için ne ifade ediyor? Gece yarısı bakanlarla yaptığınız görüşmeleri doğal karşılarken anadolu ajansı ile görüşmediğinizi söylüyorsunuz, bunu doğal mı karşılıyorsunuz. Gece yarısı tüm bilboardların gönül belediyeciği kazandığı yetkisini kim verdi? Ben hala çaldılar'ın muhatabanını kim olduğunu merak ediyorum?" sorusuna anadolu ajansından hızlı bir şekilde cevap geldi.

Cevap şu şekilde;
“anadolu ajansı, seçim sonucu açıklayan değil, veri aktaran bir medya kuruluşudur. Türkiye'de seçim sonuçlarını anadolu ajansı değil YSK açıklamaktadır” ifadeleri yer aldı.

https://www.sozcu.com.tr/2019/gundem/imamoglu-sordu-aadan-cevap-geldi-5171225/
kırgız balası
Keşke veri akışının açıklanması talebini de aynı hızla cevaplasaydınız dedirten durum.veri sağlayıcılarınız konu bir muhalif olunca gayet sağlıklı çalışıyormuş demek ki.
-->