daenerys targaryen

anarşist panda
ne demek daenerys targaryen. pardon da beraber postal mı bağladınız ne bu samimiyet ?

targaryen hanesinden daenerys, isminin birincisi, meereen kraliçesi, andalların, rhoynar ve ilk insanların kraliçesi, yedi krallığın hükümdarı, diyarın koruyucusu, büyük çim denizinin khaleesi'si, zincir kıran, ejderhaların annesi diyeceksiniz...

edit: kraliçem çok ateşli ya izlediniz di mi son bölümü ehuehue. l*nnister kebabı yaptı kraliçem de mürted o et. dragona yedirmez muhtemelen.
2
depulteron depulteron
Spoilerden eksi verdim hocam kusura bakma 5. Sezondayim daha:)

anarşist panda anarşist panda
Hayda kusra bakmayın o zaman. Ama şunu söyleyeyim 7. sezona kadar izleyip bırakın vakit kaybetmeyin 8. sezon vakit kaybı sırf bitsin diye izliyorum.

nene korkut
Dizinin başından beri hiç sevmediğim Game of Thrones karakteridir. Jon Snow'a söyledikleri, insanlara karşı üstten konuşması falan beni rahatsız etmiştir. Sansa Stark da insanlara karşı üstten konuşur; ama onda o rahatsız edicilik yoktur. Sanırım burada Cersei Lannister'ın rahle-i tedrisatından geçmesinin de etkisi var.

Son bölümde olacakları baştan beri tahmin etmiştim; sadece ailesinin yaptıklarından dolayı değil gücünden ve hududundan haberdar olmamasından dolayı. Khalesi hep böyleydi, ne kendi yapabileceklerini ne de karşısındakinin hamlelerini göremeyen biriydi.

Neyse, olan Lord Varys'e oldu...