cübbeli ahmet

marduk
İsmi yazıldığı gibi okunmayan din tüccarı. Cübbeli ahmet diye yazılır amına koduğumun adamı diye okunur. Modern zamanın bel'am'ı, ebu süfyan'ı, yezid ve muaviye'sidir. Emevi dininin savunucusu, din pastasından büyükçe dilim alanıdır. Bazen takımla beraber, çoğu zaman da takımdan ayrı şirke depar koşuyor.

Ateşi bol olsun. Dinden edindiği dinarlar misliyle olsun. Amına koyduğumun orospu çocuğu!
alpha wolf
u dönüşü yapar, kafasına göre ayet yazar ve fetva verir, sözde hocadır kendisi, mevcut iktidarın yanında yer alır ve dinsel işler yerine siyasal işlere yönelir. onun için bu ve bu gibi saçma sapan hacı hoca ve şeyh takımının peşinden gitmek yerine kuranı kerim'i okuyup mütalaa etmek ve bu sayede islamiyet'i tanımak en akla yatkın ve uygun olan karardır.
Çalıkuşu ❤
"Kadınların çalışması çok büyük bir fitne fesatlık. Misli yok, kadınların çalıştığı ortama erkek sinek girmeyecek. Kadınların erkek ortamında çalışması gibi bir fesat varken böyle bir memleket düzelir mi? Her şey buna bağlı; işsizlik buna bağlı, erkeklerin maaşındaki düşüklük buna bağlı, ekonominin bozukluğu buna bağlı." diyen insan müsveddesi.
2
aydilge aydilge
Ekonominin bozukluğu? Bu ekonomi bir bize mi bozuk allah aşkına? Kanada - amerika - isviçre hristiyan diye mi elleşmiyor onlara yaradan. Sığır derdim bu adama, sığırları sevmeseydim. Allah ıslah etsin diyorum.

Çalıkuşu ❤ Çalıkuşu ❤
Onların yaratıcısıyla bizimki farklı herhalde. Bu kadar saçma düşünce böyle açıklanıyor ancak.