birkaç şehidimiz var

radikalkemalizm
Daha önceleri teröristbaşı domalan için "sayın", şehitler için "kelle" ve şehit babaları "karakteri bozuk" demiş; Arap kralı için milli yas ilan etmiş, fırat çakıroğlu gibi milli kahramanlar yerine rabia için yıllarca ağlayan bir zihniyet için son derece normal bir sözdür.

Zira akp zihniyetine göre araplar seçilmiş ve üstün, türkler ise aşağı bir ırktır. onlar arapların çıkarlarını her zaman her şeyden üstün tutarlar. Gerekirse arap çölleri için oluk oluk türk kanı akıtmaktan da çekinmezler. Onlar suriyeli kardeşlerine kıyamazken türk çocuklarını bozuk para gibi harcamaktan çekinmezler.

ihvancılık denilen sapık, ümmetçi ve arapçı düşünce tarzı aziz türk milleti için büyük bir tehlikedir ve bu bataklığın içinde daha fazla batmadan Akp'den kurtulmak farzdır.
seyyah farabi
eğer şehitlerle alakalı duyuru yapılamıyorsa bunun birkaç sebebi olabilir. çünkü biz şehit vermekle övünen bir milletiz. kabile devletleri gibi askeri kayıplarımızı gizlemeyiz. gizlendiyse bu erdoğan ya da iktidarla değil devlet kültürüyle ilgilidir. bazı kurumlarda (örnek mit, özel kuvvetler ve benzeri gizlilik esasına göre faaliyet yürüten teşkilatlar) çalışan personel şehit olduğunda bunun gizleneceği bilerek faaliyet icra eder. bu durumun tek sebebi kendisiyle ilgili değildir. yürüttüğü faaliyetin doğası gereği şehadetinin duyurulması ailesi, çevresi ve meslektaşlarıyla alakalı risk doğurabilir. düşünceli olmakta fayda var. istihbarat teşkilatı mensubu bir kişinin şehid olduğu basın yoluyla duyurulduğunda vazife yaptığı ülke veya bölge görevinden haberdar olmayan sosyal çevresindeki pek çok kişi hedef haline gelebilecektir. konuyla ilgisi olmayan ailesi çalıştığı alanda hedef aldığı ülke veya örgütlerin intikam amaçlı operasyonlarıyla yüzleşebilecektir. bu gibi durumlarda kararlar şahıslar tarafından değil devletlerin tecrübeleri neticesinde ortaya çıkan vasata göre alınır.