ben fero ve ezhel vs norm ender

hülagü
norm ender aşağıda paylaştığım diss ile ezhel ve ben fero'yu resmen coşturuyor. norm ender'in tarzı zaten çok sertti. bu söz ve kliple beraber resmen kürtçü ezhel ve yozlaşmanın son noktası ben fero'nun yükselişini net bir şekilde kestiğini düşünüyorum.

bu bebelere haddini ceza bildirmeliydi gerçi orası ayrı ama yine de birilerinin dur demesi gerekiyordu. tupac havalarında takılıp özellikle 18 yaş altı gençleri aptallık ve uyuşturucuya özendirerek nereye kadar gideceklerini sanıyorlardı acaba?

Klipte 34 kng plakasından ve instagram hesabından baktığım kadarıyla sanıyorum istanbul'a taşınıp artık tamamiyle kendini müzik işine adayacak. bu da demek oluyor ki bebeler sahneden alınacak şırdan şırdan.
Acunay
gerçek rapçi olan, rapin mc'si olan, kral olan norm ender'in tokatı bırakın sözleriyle alacağı versus-umsu.

ulan, böyle bir versusun varlığı bile komik.
amk, feri ve esshell kim ki kendilerini rapin kralıyla bir tutuyorlar. hele ki feri denilen yarı çıplak herif...

norm ender'in yargısını yemeyen yapma rapçi-msileri alt üst eden bir versus elbetteki.
phoenixgrm
Ezhel'in yayınladığı parça diss değildir ve 5 aylık bir parçadır zaten. Hiç sevmem kendisini, iyi bir müzisyendir ama bu boktan "trap"e girip kendini bozdu. Eğer ki diss ona ise, önceden danışıklı dövüş de olabilir. Tıpkı geçen aylarda "Massaka vs Diablo" gibi. Olmayan şeyler değil. Norm Ender'e gelirsek, herkes başta "bu ne amk" derken parçanın ikinci yerinde dizmiş ve eski küfürbaz döneminden olgunlaşarak çıkmış belli ki. Rap ile hiç alakam yok aslında bir rocker, metalhead olarak. Yine de olan biteni takip etmek, başka şeylerden keyif alabilmeyi biliyorum. Kel fero ve ezhel dinleyerek kulaklarıma işkence yapmayı da tercih etmiyorum. Rap benim için Eminem ve Busta Rhymes arasındadır. Ezhel'in eski Ais dönemi, reggae dönemi fena değildi ama. Enstrüman çalabiliyor eleman en azından.