atakan kayalar için pedofili sözler söyleyen üniversite çalışanı

kama tarkan kağan
Çocuğu tanımam etmem belki eleştiren eleştirisi konusunda haklıdır bilmiyorum

Lakin bak böyle sikmeli,sokmalı yorumları yazan bir "üniversite çalışanı" gel sonra üniversite çalışanına saygı duy ulan ben bile ufak çocuğa ana avrat sinirlensem dahi sovmuyorum bir de tecavüz etmek lazım demiş ufacık çocuğa püğ pis adam anana avradına,bacına tecavüz edeyim senin deri kıyafetlerle babanı yatak odasında sıkıştırıp kafasına kırbaç vurup sersemletip tecavüz edeyim, tecavüz edeyim de senin gibi bir veled-i zina'yı aramıza saldıkları için senin deyiminle "topluma kazandırayım".
harmonia🛡️
Minik bir çocuğun "ateist" olma potansiyeline karşı önce ölmesini dilemiş ve içi soğumamış olacak ki sonra tecavüz etmeyi "uygun" görmüştür.

Bu insan benim gözümde pedofilidir, sağlıklı bir birey değildir, insan hiç değildir. Üniversite kendisi ile ilişiğini kesmiş ama toplumdan da soyutlanması elzemdir.
franz
Böylesini alacaksın, sabaha kadar, leşi çıkana kadar, yalvarta yalvarta....

20-40 yaşındaki dangalaklar ufacık çocukla neden uğraşır? Çünkü kendilerinden çok daha zekidir.

Mesela tv'de çıkan çocuk oyuncular ile pek ilgilenmezler. Ama bilim yapan çocuğa dönüp suyunu fazla vermişsin diye akıl vermeye çalışırlar.

Atakan çok zeki, çok da farklı bir çocuk. Annesine şöyle yapmış, laf sokmuş. Sonra bizim ülkenin ileri zekalı insanları çocuğun edepsizliğini konuşur oldu.

Yemin ederim iki lafı bi araya getiremeyen binlerce mal bürokratlar, aynı derecede binlerce akademisyenler, ot gelip saman savuran milyonlarca aptal öğrenciler ile dolu ortalık.
Sfirgemund
allah kelamı kendinden yaşça küçük bir çocuğa ağza alınmayacak laflar etmeyi öğütlemiş anlaşılan. el birliği ile ssler [email protected]'ye mail yoluyla ulaştırılmalıdır. işten kovulmakla basitleştirilemez bu ceza. potansiyel tecavüzcüler bir şekilde kendini ele veriyor. bunları avlamak en doğal hakkımız.
vücuda temas içermeyen davranışlar; yazılı, sözlü veya işaretlerle gerçekleştirilen cinsel davranışlar cinsel taciz suçu kapsamında kabul edildiğinden ihbarınıza açıklama olarak "TCK-m.105 cinsel taciz suçu" şeklinde belirtebilirsiniz.
aydilge
Yada, bide, diyor?, ki,... ile dolu paylaşım yapan üniversite çalışanıdır.
atakan 11 yaşına geldiğinde ölmesini istiyor, başa bela olmasın diye.
Başımıza bela olanın cehalet olduğundan habersiz bunları söylüyor. Çünkü cahil. çünkü farklı düşüncelere saygısı yok. çünkü en doğruyu kendisi ve kendisi gibi olanların bildiğini sanıyor.
Topluma, ülkeye atakan değil erkan naldemirci ve onun zihniyetindekiler zarar veriyor. Yazık.