araplara benzetilmek

alpha wolf
bazı insanlardaki esmerlik orta doğu'dan gelen oryantal etkilerden dolayı oluşabilirken, bazı insanlardaki esmerlik de orta asya'dan gelen yoğun güneş ışınlarından dolayı oluşuyor, şayet kökeni orasıysa.

benim gözlemlediğim kadarıyla van kırgızları ile kırım tatarlarında uzun boy ve kavruk ten, arapların esmerliğine oranla biraz daha farklı. tensel olarak sarımsı daha çok.
kama tarkan kağan
Genelde benzetilmesem de yurtdışında özellikle batı ülkelerinde nerelisin sorusuna türk'üm deyince Arap mısın sorusu da yanında paket olarak veriliyor herhalde

Aq karıya bak alışveriş yapıyorum "sükraaan" ebenin nikahı şükran sonra da diyor ne diyeceğiz yaprağım teşekkürler diyeceksin de illa benim dilimde demene gerek yok sen thank you de yaprağımın antifreezi

Puh! Aq karısı Hollanda'da yaşayıp da ki eğitimin en iyi olduğu ülkelerden biri bir açıp yüzeysel olarak bakamadın mı Türkiye nerede Arap ülkeleri nerede diye bak ben Türkiye gibi eğitimi acayip geri bir ülkede yaşamama rağmen hangi milletin kökeni ne diye bakıyorum sen de bir bakıver madem bu kadar heveslisin millete kendi diliyle cevap vermeye denyo seni.