altay sözlük'ün sahibi kim

freeborn
böyle güzel bir ortam kurmayı başarabilmiş babayiğit kim, neden artık sözlükle pek ilgilenmiyor sorularını aklımıza getirmiştir.
kendine muhalif
Sorunun dogrusu
" Altay sözlük'ün kurucusu kim ? " Şeklinde olmaliydi.

Çünkü sözlük yazarları olarak biz de bu olusuma katkıda bulunduğumuz icin, hiç kimsenin hiç kimsenin sahibi olduğu söylenemez.
Kutay
Sahibi yazarlardır. Altay sözlük'ün teknik kısımlarla ilgilenen kişisi benim. Fakat bu sıralar diğer sitelerimdeki yoğunluktan dolayı malesef sözlüğe çok zaman ayıramıyorum. İşlerim biter bitmez en kısa sürede tekrar altay sözlük eski haline gelecek. Sözlüğün sahibi yazarlarımızın katkılarıyla.
harmonia🛡️
Şaka bir tarafa sahibi kimdir, kim değildir bilmiyorum lâkin gönül bağı kurulan, herkesin rahatça kendini ifade ettiği sözlük gibi sözlükken; yazarların hepsini katarak ve ciddili günde en azından birkaç girdi girmeden nasıl da böyle ıssız bıraktığını anlamadığım sözlüktür.

Yazmayı seven insanlar için büyük sözlükler küçük birer balık olmaktır. Küçük sözlüklerin ortamlarının da durumu malumunuzken negzel bir mecra var ki sahibi yazan herkesin olduğu bu sözlükte neden yaprak kımıldamıyor, anlayamıyorum!