altay sözlük düşüş

phoenixgrm
Bu sözlükte anlatmaya çalıştığım ve yönetimin ısrar ile değiştirmeye yeltenmediği için düşüşte. Ulan biz bize okuyup, yazacaksak whatsapp grubu kuralım. Çok basit değişiklikler ile burası kalkınır da, aylar oldu söyleyeli. Şu paylaşma butonları en azından bir güncellenmeli. yazarlar okunmadıkça yazmak istemeyecek, sıkılacak.
aydilge
Sözlüğün okurlarını bir kenara bırakırsak yazar arkadaşların yeterli etkileşimi yapmadığını düşünmekteyim. Öğlen saatlerinde 5 ila 9 yazar arasında aktif kullanıcı olmasına rağmen girdi giren tek kullanıcı bulunmakta. Kendimce bir çıkarımda bulunup Salt ansiklopedik bilgi girilmesinin buna neden olabileceğini düşünüp güncel ve yoruma açık başlıklar açıp girdi girdim. Sonuç değişmedi. Buradan edindiğim sonuç yazarların yazmadığı okurların da okumadığı şeklinde oldu.

Yazın sevgili yazarlar. Madem aktif oluyorsunuz bir iki satır yazın, bir iki girdi beğenin. Özellikle yönetici kadro. Yabgu olan arkadaşlar teşvik amaçlı yazmazsa yeni gelen arkadaşlar on gün yazar sonra çekilip gider. (bkz:sahzaman)

Okur sayısını arttırmak için de twitter ve facebook hesabı açılmasını teklif ediyorum. Haftanın en iyi girdileri buralardan paylaşılırsa "aa böyle bir sözlük varmış bakayım bir" diyen okuyucular çıkabilir.

Ezcümle, girdi yazın, girdi okuyun, girdi beğenin. Sözlük hepimizin sahip çıkın.
13