1.85 boyunda zeki yakışıklı zengin bir erkek olmak

harmonia🛡️
Türkiye standartları endüstrisinin de test edip onayladığı ideal ve süper erkek olmaktır. Tabii ki böylesi bir adam olmanın en zor tarafı arz talep dengesinde ki sayıca azlığınızdan ötürü karaborsaya düşmüş olmanızdır.

Her ortamda bir adet garanti ceylanın markajında olmanın zorluğundan mı, her karşı cinsin sizi metalaştırmasından mı yoksa hiç kadın kankaya sahip olamamaktan mı bahsetsem bilemiyorum.

Neyse ki tek artısı neslimizin devamı açısından güzel bir kadına rastlama ihtimalini arttırıyor olması. Bu ihtimali arttırmak isteyen güzel hanımefendiler için her daim ağım pardon kapım açıktır.

Edit:şahsımı Ronaldo ile bir tutanları esefle kınıyorum. Yakışıklı dedim arkadaşlar tamamen duygusal demedim!
kut
zengin de olduğumda nasıl bir şey olduğunu tecrübelerime dayanarak tanımlayabileceğim erkek tipidir.

şaka bir yana, burada her şeyden evvel bir tiplemeden bahsediyoruz. tiplemeler, tiplemeyi ortaya koyan kişi için gereksiz olan ayrıntılar bir kenara itilerek sadece aktarılmak istenen özelliklere dayanılarak yaratılır. dolayısıyla gerçek hayatta bir insanla bu sayılan 4 özellikle muhatap olmayacaksınızdır; genel anlamda nasıl bir ilişki kurduysanız ona göre o insanın bütün özellikleriyle karşı karşıya geleceksinizdir. bu itibarla, başlıktaki özelliklere sahip kişiye gerçek hayatta ancak nesneleştirerek bulabilirsiniz. zira bu tiplemeye bağlı olarak kurduğunuz hayallerin sükuta uğramaması ancak uzaktan seyirle mümkündür.